Wspomóż nas

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia pracują na rzecz poprawy naszego życia całkowicie społecznie.
Członkowie założyciele Stowarzyszenia wydali już duże, prywatne środki na działalność i nadal będą finansowo wspierać naszą inicjatywę.

Nikt z Zarządu nie pobiera i nie będzie pobierał pensji, nie wynajmujemy odpłatnie lokali, nie wynajmujemy ani nie leasingujemy samochodów!
Wszystkie bez wyjątku środki przeznaczamy na obsługę prawną, banery, materiały informacyjne, obsługę internetową itp. Skuteczność naszych działań często będzie zależeć od jakości obsługi prawnej na jaką będziemy sobie mogli pozwolić – PRZED NAMI POWAŻNE BATALIE PRAWNE.

Dlatego jeśli mogą Państwo pomóc prosimy uprzejmie o nawet najmniejsze wpłaty na nasz rachunek bankowy, dobrym rozwiązaniem jest ustawienie w bankowości elektronicznej symbolicznej np. 10 zł, stałej miesięcznej kwoty przelewanej na nasz rachunek bankowy mBank: 68 1140 2004 0000 3802 8302 1855. Wiemy z praktyki, że najlepiej to zrobić TERAZ od razu, ponieważ potem ucieknie…

Państwa pomoc finansowa ułatwi nam bieżącą działalność a dla pełnej transparentności roczne sprawozdania finansowe będą dostępne dla wszystkich członków Stowarzyszenia.